Moduł ruchu drogowego

Dla poprawy bezpieczeństwa mieszkańców wyposażcie gminę w radar do pomiaru prędkości pojazdów i zapewnijcie sobie podgląd online. Dzięki czujnikom drogowym uzyskacie też informacje o rodzaju pojazdów, ich liczbie i natężeniu ruchu w odcinkach czasu. Zapewnijcie nadzór w miejscach, które koniecznie wymagają zaostrzenia kontroli maksymalnej prędkości ruchu w celu ochrony zdrowia i życia mieszkańców.

SKONTAKTUJCIE SIĘ

Modul silničního provozu

Gdzie korzystamy z czujników
 

Przejścia dla pieszych
Dojazd do szkół
Uczęszczane trasy komunikacyjne

 

Zalety dla gminy i jej mieszkańców

Zwiększenie bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych

Zwiększenie bezpieczeństwa ruchu w okolicy szkół, przedszkoli itp.

Kontrola natężenia ruchu drogowego

 

Jak to działa w praktyce

  1. W przypadku radarów do mierzenia prędkości to wszystko jest łatwe. Nasi technicy zainstalują urządzenia tam, gdzie tego potrzebujecie
  2. Dane z radaru są do dyspozycji nie tylko dla kierowców, ale i dla gminy w mobilnej aplikacji online albo w interfejsie internetowym.
  3. Aplikacja Sencito zgłosi natychmiast przekroczenie limitu prędkości – wprost na Państwa inteligentny telefon.  
  4. W przypadku czujników drogowych pomożemy Państwu w sprawach dokumentacji technicznej wymaganej do uzyskania pozwolenia w lokalnym Zarządzie Dróg.
  5. Dzięki czujnikom drogowym uzyskają Państwo kompletny przegląd rodzajów pojazdów (samochód osobowy, dostawczy, ciężarowy i inne) w określonych odcinkach czasu.
  6. Podobnie jak przy innych czujnikach, tutaj też można w celu lepszego informowania mieszkańców, publikować te dane w Internecie na gminnym dashboardzie.